Prachtig gelegen tussen de landerijen van Okkenbroek mogen wij u aanbieden deze rij van vier woningen. Het geheel moet nog gebouwd worden en is daarom geheel naar eigen wens in te richten en af te werken. De kavel oppervlaktes variëren tussen de ca 203 m2 en ca 266 m2
Indeling: Entree, hal met trapopgang naar de eerste verdieping, meterkast en toiletruimte met zwevend toilet en fonteintje. De keuken is nog geheel naar eigen wens in te vullen. Vanuit de doorzon woonkamer heeft u zich op het nog door u aan te leggen terras.
1e verdieping: Overloop met toegang tot de 3 slaapkamer, badkamer voorzien van zwevend toilet, wastafel en douchevoorziening.
2e verdieping: Ruime bergzolder te bereiken via een vaste trap
Alle gegevens zijn door ons met zorg samengesteld. Ten aanzien van de juistheid ervan, kunnen wij echter geen aansprakelijkheid aanvaarden. De perspectieftekeningen zijn een impressie van hoe de woningen er straks uit gaan zien (hieraan kunnen geen rechten worden ontleend).